as pasijimciau pagali perbraukciau ir kelias laisvas
Pasirink: - Praeini pro šį tarpą arba palaižai bomžui kiaušus
Anonimas
4641
Anonimas
5072
#17 tu žinai ką reiškia žodis "FOBIJA"????
Anonimas
5072
Ko čia bijot tų vorų? Jei tik nenuodingi tai drąsiai einu per voratinklius :D
Anonimas
5073
#14 tai laizyk bomzo kiausus
Anonimas
5073
tikrai nezadu kiaushu laizyt ! fufufufuf!
coliuke_
5073
#13 Ten trolis, bandantis pavogt mano tapatybę. :D
Anonimas
5073
#4 wow, coliuke :D
Firework
5073
Renkuosi arba :D bet jei šiaip, tai vorų visiškai nebijau ;]
Anonimas
5073
#10 Muilas ir vanduo - laizyk i sveikata
Anonimas
5073
Ziebtuvelis - voratinklis lengvai dega
Anonimas
5073
Renkuosi... c varianta.
Anonimas
5073
renkuosi peršokti per šita ir isparditi bomžui kiaušus
Panvezys
5073
pzdc. Kvailesnės demotyvacijos nesu matęs. Kas dar gali tokias tvirtint? Gydykitės
Anonimas
5073
d 9usk gaidyus
Anonimas
5073
Nieko nesirenku ir apeinu aplink.
Anonimas
5073
Jo, as irgi megstu kiausus bomzu
Anonimas
5073
renkuos palaizyti sita tarpa
Anonimas
5073
Kad ir kaip šlykštu būtų pripažinti renkuosi kiaušus.
Anonimas
5073
O gal tu esi tiesiog duhas,kad duodi tokius pasirinkimus?
|

