pagaliau pirmadienis vel gersim
Rytoj vėl pirmadienis...
Anonimas
4805
Anonimas
4806
#3 tokios demo pasirodys kai prasides vasaros atostogos
Anonimas
4806
O, kad pasirodys demotyvacijos su antrašte "aš myliu pirmadinius"?
Tomax
4806
Vaikams, kurie eina į mokyklą gal ir aktualios tokios demo, bet mane tai jos erzina, nes visiškai ne į temą :D
Anonimas
4806
Kam rūpi, vistiek antradienį gersim
|

