man juokinga vien del to kad jis mano klasioka primena
Savitvarda - Tu jos neturi
Anonimas
5117
Fanatikeee
5449
:D
Anonimas
5454
jokiu emociju (- _ -)
Anonimas
5456
Rwj sux anyway.
Anonimas
5456
Nesupratau nieko... jokio sens'o. Tipo pedobear senis ar panašus šūdas ?
Anonimas
5457
what na?
Reinass
5457
Neturiu savitvardos :D
Geras_Iksas
5457
tikejausi kazko keistesnio o cia tik smaila islauzia kelis kartus :/
Anonimas
5457
jokiu emociju
Anonimas
5457
Rendolfai, cia tu sitam klipe?
Punceka
5457
Aš ir niekaip tuomet nesuprantu, kokio čia velnio tada snobai sėdit?
Anonimas
5457
NU nx net susikaupt nereikejo, visai neima juokas..
Anonimas
5457
net nenusisypsojau.ULTRA SAVITVARDA.
|

