man juokinga vien del to kad jis mano klasioka primena
Savitvarda - Tu jos neturi
Anonimas
5115
Fanatikeee
5448
:D
Anonimas
5452
jokiu emociju (- _ -)
Anonimas
5454
Rwj sux anyway.
Anonimas
5455
Nesupratau nieko... jokio sens'o. Tipo pedobear senis ar panašus šūdas ?
Anonimas
5455
what na?
Reinass
5455
Neturiu savitvardos :D
Geras_Iksas
5455
tikejausi kazko keistesnio o cia tik smaila islauzia kelis kartus :/
Anonimas
5455
jokiu emociju
Anonimas
5455
Rendolfai, cia tu sitam klipe?
Punceka
5455
Aš ir niekaip tuomet nesuprantu, kokio čia velnio tada snobai sėdit?
Anonimas
5455
NU nx net susikaupt nereikejo, visai neima juokas..
Anonimas
5455
net nenusisypsojau.ULTRA SAVITVARDA.
|

