man juokinga vien del to kad jis mano klasioka primena
Savitvarda - Tu jos neturi
Anonimas
5116
Fanatikeee
5449
:D
Anonimas
5454
jokiu emociju (- _ -)
Anonimas
5456
Rwj sux anyway.
Anonimas
5456
Nesupratau nieko... jokio sens'o. Tipo pedobear senis ar panašus šūdas ?
Anonimas
5456
what na?
Reinass
5456
Neturiu savitvardos :D
Geras_Iksas
5456
tikejausi kazko keistesnio o cia tik smaila islauzia kelis kartus :/
Anonimas
5456
jokiu emociju
Anonimas
5456
Rendolfai, cia tu sitam klipe?
Punceka
5456
Aš ir niekaip tuomet nesuprantu, kokio čia velnio tada snobai sėdit?
Anonimas
5456
NU nx net susikaupt nereikejo, visai neima juokas..
Anonimas
5456
net nenusisypsojau.ULTRA SAVITVARDA.
|

