man juokinga vien del to kad jis mano klasioka primena
Savitvarda - Tu jos neturi
Anonimas
5118
Fanatikeee
5451
:D
Anonimas
5455
jokiu emociju (- _ -)
Anonimas
5457
Rwj sux anyway.
Anonimas
5458
Nesupratau nieko... jokio sens'o. Tipo pedobear senis ar panašus šūdas ?
Anonimas
5458
what na?
Reinass
5458
Neturiu savitvardos :D
Geras_Iksas
5458
tikejausi kazko keistesnio o cia tik smaila islauzia kelis kartus :/
Anonimas
5458
jokiu emociju
Anonimas
5458
Rendolfai, cia tu sitam klipe?
Punceka
5458
Aš ir niekaip tuomet nesuprantu, kokio čia velnio tada snobai sėdit?
Anonimas
5458
NU nx net susikaupt nereikejo, visai neima juokas..
Anonimas
5458
net nenusisypsojau.ULTRA SAVITVARDA.
|

