Hold my beer :)
Štai kaip turi skambėti, - rankų darbo muzika.
Anonimas
5206
Anonimas
5306
Pabandysiu tokį per naujaką :) jau praktikavausi. Žinoma, ne tokį didelį ;D
Anonimas
5308
Paziureciau kaip pats taip " pagrotum" :D Vertink zmoniu darba ir talenta..
Anonimas
5309
Pasityciojimas... Ausis pjauna toks "grojimas"
Anonimas
5309
siaip grodami bet kokiu instrumentu, naudojamos rankos. Taigi nenuvertinkite kitu geru muzikantu-instrumentalistu.
|

