#11 tikram plote? kas per degrado kalba...
Su tėvais gerai, - bet be jų dar geriau.
Anonimas
5073
Anonimas
5153
toks durnas moralas šito :D
Anonimas
5226
alkašai jobani
Anonimas
5231
#9 noliferiai niekada nesupras, pabūk bent kartą tikram plote.
Anonimas
5300
#9 man tai ir mazai alkoholio per "balius" uztenka :D
Blackrose166
5300
Aš nesuprantu, kodėl daug kam atrodo, jog tikras „balius“ yra su daug alkoholio?
Anonimas
5300
#6 tep kad zinoketis patys
Anonimas
5300
#6 eik tu mamytes suneli..
Anonimas
5301
nesamone.. Jum tik tep atrodo, kad gerai, as ispradziu ir taip maniau bet kai kelis menesius pabuvau, tai nieko ten gero istikruju..
Anonimas
5301
Zjbs njum
Anonimas
5301
#3 Alkoholis nera gerai.
Anonimas
5301
oxota :D
anonimas
5301
#1 alkoholis yra gerai
a6072
5301
Dar viena demo apie "alkoholį" ...
|

