#11 tikram plote? kas per degrado kalba...
Su tėvais gerai, - bet be jų dar geriau.
Anonimas
5072
Anonimas
5151
toks durnas moralas šito :D
Anonimas
5225
alkašai jobani
Anonimas
5230
#9 noliferiai niekada nesupras, pabūk bent kartą tikram plote.
Anonimas
5299
#9 man tai ir mazai alkoholio per "balius" uztenka :D
Blackrose166
5299
Aš nesuprantu, kodėl daug kam atrodo, jog tikras „balius“ yra su daug alkoholio?
Anonimas
5299
#6 tep kad zinoketis patys
Anonimas
5299
#6 eik tu mamytes suneli..
Anonimas
5299
nesamone.. Jum tik tep atrodo, kad gerai, as ispradziu ir taip maniau bet kai kelis menesius pabuvau, tai nieko ten gero istikruju..
Anonimas
5300
Zjbs njum
Anonimas
5300
#3 Alkoholis nera gerai.
Anonimas
5300
oxota :D
anonimas
5300
#1 alkoholis yra gerai
a6072
5300
Dar viena demo apie "alkoholį" ...
|

