Turiu tokį Samojedas vadinas :) Galiu pasakyti šukuoju tik viena kart į savaite ir užtenka o su maudymu tai nėra bėdų. Jo kailis pats išsivalo pati tuo įsitikinau kai visa pasivoliojo tepaluose :D Po dvieju dienu buvo vėl balta kaip sniegas :))**
Su tokiu šuniuku, - gali daugiau nei su stora pinigine ir rakteliais nuo bmw...
Anonimas
4964
Anonimas
4964
nu kad ir bicas visai nieko ...
Emma11956
4985
Mano kaimynas tokį turi ir galiu pasakyti, kad keli merginų žvilgsniai nėra verti tiek vargo kiek jis jo turi besirūpindamas to šuns kailiu.
Anonimas
4985
Turiu toki
Anonimas
4986
Suns veisle Samojedas, jei neklystu.
Anonimas
4986
man patinka gyvunai bet siuo atveju net as sakyciau kiek vargo kol sussukuosi kiek plauku visur bus kiek prausti reiks ,toky grozy labai daug rupintis turi :)
Nutelis
4986
kaip čia šitas meškinas vadinas?
|

