Tikras vyras, - kuris nepaisant išsiskyrimo, gerbia savo ex.

2011.08.29 Rendolfas
  • 299
19
Tikras vyras,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
paduhintos ex demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
duhas po apačia, +5 už komentarą. ;D Tik nickname tavo ne koks.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
ir dar pridurt, geriau is kart isdurt, negu ji tave isdurs, o po to gali pykt nepykes, nes bus p.x. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
4# true true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5288    
tai nx kale issirinkai debile
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
jai ex buvo tikra kale, tai kur neminesi:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Tikra moteris-nebus paleistuve ir nesielgs taip,kaip paminejo #4
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
#1 Nužudei.;D +5 tau.;D
Nuotraukos nėra
mmc753 5411    
Kaip galima gerbt, kai zmogus tave apstumia?

P.S. Spameri, eik nac*ui, jeigu skaitysi sita posta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Kaip ir sakė labai daug priklauso dėl ko išsiskiri
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Bezdalai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
#3 - užjaučiu tave, biče.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
4 komentaras, mldc.
Tinchy 5411    
Per daug abstrakti frazė... Daug diskusijų galima užvirt čia! Bet, kaip #4 pasakė, pagarbą reikia užsitarnaut ir ją išlaikyt!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Apie mergina galima pasakyti ta pati. BET reikia nepamirsti, jog labai daug kas priklauso ir nuo issiskyrimo aplinkybiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Pagarba reikia uzsitarnauti, o jeigu ja prarandate tai prasome nezliumbti, mielos merginos. Apie kokia pagarba gali eiti kalba, kai jus apgaudinejate? Tai susitikinejate su kitais? Arba mano megstamiausias variantas - viena diena pyst ir dingstate kaip i vandeni :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
O jei išsiskyrė dėl to,kad ji čiulpė jo geriausiam draugui kelis kartus? Dar gerbt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Spartasaurus 5411    
tikras vyras , kuris turi pimpala :D
Grįžti į viršų