vedybos tai junginys,kada vienas vistiek daro ka nori, o kitas moteris :)
Vedybos tai junginys, - kada vienas asmuo visada teisus, o kitas vyras
Anonimas
5559
Anonimas
5563
taigi čia prikolas, nes moterims jų nuomonė dažniausiai atrodo teisinga, ko jūs ten nervuojatės? :D
Anonimas
5563
4# tai neprasidek, buk pyderas .... FAIL
Teenagor
5563
ah, sad...
MindziuX
5563
tai aišku prasidėk su tom bobom tai iš kalėjimo neišeisi
Anonimas
5563
#2 prajuokinai xD
kasiakas
5563
Pastumėjai mane į viengungio kelią :D
Anonimas
5563
;D
|

