vedybos tai junginys,kada vienas vistiek daro ka nori, o kitas moteris :)
Vedybos tai junginys, - kada vienas asmuo visada teisus, o kitas vyras
Anonimas
5562
Anonimas
5566
taigi čia prikolas, nes moterims jų nuomonė dažniausiai atrodo teisinga, ko jūs ten nervuojatės? :D
Anonimas
5566
4# tai neprasidek, buk pyderas .... FAIL
Teenagor
5566
ah, sad...
MindziuX
5566
tai aišku prasidėk su tom bobom tai iš kalėjimo neišeisi
Anonimas
5567
#2 prajuokinai xD
kasiakas
5567
Pastumėjai mane į viengungio kelią :D
Anonimas
5567
;D
|

