Viešpatie... ne sau prašau, - prašau savo mamai, atsiųsk jai gerą žentą.

2011.04.04 Rendolfas
  • 378
21
melstis,zentas, atsiusti,geras,viespats,dievas,jezus







Nuotraukos nėra
Anonimas 4856    
Gal pati surask gerą žentą nešvaisčiusi laiko maldoms...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
#19 tikrai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Juokinga biški ..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#17 uztat sese laiminga bus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Kai turi seseri, nera jokios garantijos kad gausi ji tu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
#15 tava tevs. #16 Protingas, o #17 valge padliena.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
#20 gėjus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
nuzude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
mamytes , mmmm .. jos labiau paslaptis saugot moka :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
tai tada tik geras žentas ir tebus. gero vyro neturėsi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
tai tada tik geras žentas ir tebus. gero vyro neturėsi
Nuotraukos nėra
Auch 5561    
#6 pats tu toks :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Na ir paciai gerai marciai reiktu pabuti, bet deja gyvenime taip niekad nebuna, jog viskas idealu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
#7 Kaip žmogus žmogui žmogus, taip ir žmogus žmogui žmogus, kol to nesuprasi tol būsi atstumtas visų:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Kęstutis Šerkšnas11:34 am
Visoms uosvems patikau:D bet nevisos man patiko:D

greiciau jau atvirksciai
Karolisus 5561    
Ko lauki ? :D #10 lopas :D
EvilRiesutas 5561    
Aha, galėtum.. :? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
№1 - Laukiu ;D
Monakiux 5561    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
+
Karolisus 5561    
Ateinu.
Grįžti į viršų