Viešpatie... ne sau prašau, - prašau savo mamai, atsiųsk jai gerą žentą.

2011.04.04 Rendolfas
  • 378
21
melstis,zentas, atsiusti,geras,viespats,dievas,jezus







Nuotraukos nėra
Anonimas 4854    
Gal pati surask gerą žentą nešvaisčiusi laiko maldoms...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
#19 tikrai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
Juokinga biški ..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
#17 uztat sese laiminga bus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Kai turi seseri, nera jokios garantijos kad gausi ji tu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#15 tava tevs. #16 Protingas, o #17 valge padliena.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#20 gėjus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
nuzude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
mamytes , mmmm .. jos labiau paslaptis saugot moka :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
tai tada tik geras žentas ir tebus. gero vyro neturėsi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
tai tada tik geras žentas ir tebus. gero vyro neturėsi
Nuotraukos nėra
Auch 5559    
#6 pats tu toks :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Na ir paciai gerai marciai reiktu pabuti, bet deja gyvenime taip niekad nebuna, jog viskas idealu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#7 Kaip žmogus žmogui žmogus, taip ir žmogus žmogui žmogus, kol to nesuprasi tol būsi atstumtas visų:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Kęstutis Šerkšnas11:34 am
Visoms uosvems patikau:D bet nevisos man patiko:D

greiciau jau atvirksciai
Karolisus 5559    
Ko lauki ? :D #10 lopas :D
EvilRiesutas 5559    
Aha, galėtum.. :? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
№1 - Laukiu ;D
Monakiux 5559    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
+
Karolisus 5559    
Ateinu.
Grįžti į viršų