Visą dieną būnu mieguistas, - naktį negaliu užmigti, o ryte nesinori keltis.

2011.09.20 Rendolfas
  • 216
8
Visą dieną būnu mieguistas,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4095    
tai tikrai
Nuotraukos nėra
Anonimas 4851    
nebepjauk astounmeti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
Islepeliai nieko cia nuo nieko neveikimo.SPortuot pradekit durniai...Tevam pasisakykit tai per visus galus isbars, nes tai atsiranda del nieko neveikimo...
Pirmyn 5389    
#4 kompiuteristui ne i galva nesauna kitokia mintis. Jug nemiegot galima del n priezasciu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
Tai reiškiasi reikia mažiau prie pc būt. Ir neit iš karto miegot , kai pc shutdown. Gryno oro reikia.. + pratinkitės anksčiau eit miegot. Ir dar vienas būdas : žiūrėti filmus, serialus, multikus ta kalba, kuria supranti, bet dar reik tobulint.. O suveikia taip, kad smegenys dirba ir po kiek laiko nuvargsi ir tiesiog užmigsi.
Nervuoja kai iš nieko daro stebuklą...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
cystai as tik kad nakty dar ir aktyvus tai lb i apsauga tinku :D
naktigonex 5389    
Manęs neatitinka. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
svienta tiesa
Grįžti į viršų