Aidas45, taj reiške, kad ji tave laiko TIK draugu. no sexy time.. and no kiss..
Viskas būtų paprasčiau, - jeigu jūs tiesiog susirašytumėt...
Anonimas
5088
Anonimas
5093
susirasyt tai tipo susituokt:D?
Firework
5094
Aš niekada nesupratau tokių principų :) mano nuožiūra, jei tikrai nori su tuo žmogumi pabendrauti - parašyk :] aišku, viskas turi būti saikinga
Anonimas
5094
blt zmones gal nebemoka sneket gyvai?
Aidas45
5094
ką reiškia frienzonitas?
|

