Žmogau, kad tu žinotum... - ...kaip gera nieko nedaryti, o po to dar ir pailsėti.

2012.03.06 Rendolfas
  • 87
6
Žmogau, kad tu žinotum...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5217    
Čia tik poilsio pradžia,jo laukia sekančios 24valandos nerealaus dykinėjimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
tokie jau tie katinai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
nera ko pavydeti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
mes jam visi pavidim
beerlife 5223    
Po velnių! Jis žino, kad sš jam pavydžiu!
xMeh 5223    
pailseti nuo nieko nedarymo :D
Grįžti į viršų