hm nu video toks tarkim geras, bet blyn jau tas balsas tai nzn man jis kazkaip cia labai netinka
GYVENIMAS, TAI ŽAIDIMAS - Kuriame kiekvienas iš mūsų esame vaikai
briedis01
5414
Anonimas
5415
Gaila, kad nėra restarto. Kažkaip primynė šia daina: www.youtube.com/watch?v=9hZftgET4GI
Anonimas
5415
zjbs vakar pasikeliau Gyvenimo leveli jau is The begginer tapau advaced. Gal kas parduotu sarvus?
Milky.
5415
Išmok lietuviškai rašyti, tada kurk demotyvatorius. Nors, visiems, aišku, gali pasitaikyti.
Anonimas
5415
gyvenimas tai žaidimas, iš kurio gyvas tu tikrai neišeisi.
|

