...Kažkada ir man taip buvo...

2010.10.09 23:01 Rudaakis
  • 0
9
...Kažkada ir man taip buvo...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
#7 :D :D :D Šis komentaras nerealussssss :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
#7 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
eik, pasik, palengves.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
irgi fotkinai zmones pleze?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
Tik dabar pamačiau,jog autorius '' rudaakis'' ,O NE MERGINA :D Na ir vaikinai jautrūs labai kaip matau :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
#2 :D
na žinai antram komentarui tikrai pritariu ,na nesamones kažkokias dedat .. susikurkit kokią svetainę pavadinimu '' nesamonės'' ir talpinkit tas savo meiles ,na ką aš žn.. ir daugiausia tai merginos daro... Panos ,pamąstykit nors kiek ..:/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
Nu bet blt,kaip jūs manot,kam jūsų jausmai rūpi? Bled eikit tėvam verkt o ne čia kažkokios 11metų mergaitės fantazuoja ir daro nesamones... Jmj...
Wazzeee 5737    
pamenu dar.
Grįžti į viršų