Kapinėse - daug duobių, Žveryne - taipogi. #1 Turėtum pastebėti :)
|
Anonimas
5732
Anonimas
5734
nesamoneee,.;D
Anonimas
5734
Kaiii nusisnekejo.:D
Anonimas
5734
Gyvenu zveryne ir nesijauciu kaip kapinese ! Nesuprantu sitos demotyvacijos!
Anonimas
5735
Kapinėse - daug duobių, Žveryne - taipogi. #1 Turėtum pastebėti :)
Anonimas
5735
#1 aš irgi nesuprantu :D paaiškinkit prašom, demo kūrėjau(a)
Anonimas
5735
kasdien vaziuoju, bet nesuprantu kodel tureciau jaustis kaip pro kapines ? :D
|

