W T F
|
Anonimas
5716
Zoja
5717
Bet jo... akcentas... Ne lietuviškas... Gal daugiau pasitreniravus jis tikrai viską gražiai išdainuotų... ;}
Persikas
5717
Kai vaikui balsas graziai uzluzineja...:D bet vistiek..gaila niekas dar nepastebėjo tokio talento...;/
Anonimas
5717
Jam į Lietuvos talentus reikėtų eit. Būtų mano dievukas.. :D
|

