Lietuvos ryto fanai - Nes tik jie moka labai gerai naudotis PhotoShop'u norint "Pagaidinti" Zalgiri

2010.11.17 21:17 SJ10
  • 14
3
rytas, gaidziai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
PHOTOSHOP MASTER :D
anonimas 5671    
ir tie ir tie moka photoshopint :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Cia tai geras.... Bet dauguma zalgerio fanu tokie :D
Grįžti į viršų