koks 4 pasimatymas tik ju :D
Pats sunkiausias dalykas - - atsisveikinimas su tuo žmogumi, su kuriuo norėtum būti visą laiką.
Anonimas
4874
Anonimas
5397
#26 nu jo jo :D:D
Anonimas
5443
#26 ++
Anonimas
5566
#34 ;D #26 tiesa sakai.
Anonimas
5566
#34 :D
Anonimas
5580
32* tau lietus tarp koju ta prasme buvo?
Anonimas
5590
#32 Nice story bro
Anonimas
5645
Vaje.. tuoj apsiverksiu ;D Lygiai taspats buvo man per pirmajy pasimatyma su savo mylimuoju, kai jis mane pabuciavo pirma karta per lietu apsikabino ir kokia puse valandos aiskino kad jam reikia eiti :D
Anonimas
5657
Vat, vat. Pritariu "Bugai"... Lbj sunku.
Anonimas
5684
Banalu, bet realybėj, kad ir trumpam laikui tarkim išvyksta, taip sunku matyt nueinantį tolyn mylimą žmogų...Jeigu jum dalampački būna, vadinasi dar gyvenime nieko taip nemylėjot :) Demotyvacijos tai nekažką čia, bet šiaip tai tiesą sako :P
Anonimas
5685
Really, bullshit! Maziau tokiu kvailu pasiteisinimu kaip: myliu, bet Tu nebusi su manimi laiminga/s. Myliu Tave, bet turiu iseiti... OMG, kaip banalu.
Anonimas
5686
#26 - pritariu, demotyvaciju as gal is 100 psl gal tik 4 rades buvau.
Anonimas
5687
Kas tiesa, tas ne melas!!!!
Anonimas
5687
kas cia per xuj su raguciais ? Kazkoki logiska dalyka parase ir visi laikina. Gal ta proga tada sukursiu demo pavadinimu „ Labiausiai valgyt nori - kai esi alkanas“ ir visi sakys „tiesa“, „man irgi taip buna“
Anonimas
5688
Labai jau daznai taip buna...
Anonimas
5688
raukai jus krw lopyciai ;D
Anonimas
5689
Butent :)
Anonimas
5689
miciau , kaip as tau pritariu !
Anonimas
5689
Visada taip būna :):)
gezas
5689
Šūdų sperma
bullshit
5689
#10 #14 su savim chatina : DDDDD
Anonimas
5689
visadataip būna.
Anonimas
5689
Kaskart taip ;)
Anonimas
5689
jei ne visas tas lansbergynas tai mum netektu atsisveikint su zatablafnikais ir komjaunuoliais....
Anonimas
5690
bullshit. nori su tuo zmogum buti, nes zinai, kad tai neimanoma. va kur tiesa.
Anonimas
5690
#10 as ir tave !
Anonimas
5690
Budavo
gretagreat28
5691
jooo.. (mm)
Anonimas
5691
hardest part sealed with kiss
Anonimas
5692
myliu tave
Anonimas
5692
mmm
Anonimas
5692
Bey.....
Anonimas
5692
#3 Nu tu tai pavarei
Anonimas
5692
#3 mldc
Anonimas
5692
*puke*
Anonimas
5692
#3 Stobal
Anonimas
5693
Kas geria tas dega :)
Anonimas
5693
Manau, reiketu patvirtinti ;]
Anonimas
5693
Užskaitau ;)
|

