Autorius nesuprato minties :D
Draugą nelaimėje pažinsi - Bet koks jis tau draugas, jei papuolė į bėdą
Lamkenustras
5400
Anonimas
5674
koks draugas, jei papuole i beda :D va cia tai smugis !
Anonimas
5674
Viskas žiauriai į temą, maladedec
Anonimas
5674
#3 pritariu, foto gera, o komentaras tai isvis ne i tema..
fabulous
5674
Paveikslėlis neblogas, bet apie užrašą patylėsiu..
anonimas
5674
nu jei jau girta nesa tai tikrai geras draugas :D
Anonimas
5674
Eik tu nx geriausia demo :D
|

