kazkas vaikystej normalaus kambario neturejo.
Ar dar pameni - Kai medžio šakos buvo vietoj kambarių?
letsgethigh
5104
Anonimas
5104
pamenu:)
Geras_Iksas
5105
su kambariais nezaisdavom, statydavomes visas chatas
|

