Mano pralaimėjimas - Nereiškia, kad aš negalėjau laimėti.

2010.04.22 Sania
  • 288
20
Mano pralaimėjimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
#1 apie koki vinca cia kalba eina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
sitas tai motyvuoja o ne demotyvuoja :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
senia.. uzaug bl del 1 demotyvacijos ivertinimo nemirsi...
Nuotraukos nėra
cigo 5907    
sania, debilas ir visu visas demotyvacijas is eiles reitinguojas 1 taskui pyktibyshkai.ban jam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
blet sania vaikas tu :D
chzarija 5908    
va is kito kompo ivertinau 5, t.y. 5+1:2=3
PATENKINTAS DABAR ????????????????????????????????????
Sania 5908    
Ane?
ToTo 5908    
Tokiais siuntinejimais tik savo isprusima parodai :) ...
Sania 5908    
eik nx ok? one nenaudoju netoks kaip tu
ToTo 5908    
Sania, slepkis tu ;) demotyvacijas kelia vien del ivertinimu, sedi cia kiaura diena ir seka kas keliais balais ivertino :) greitai gal pradesi dar 5 y 5 rasyneti kitiem sio puslapio nariam (kaip onei) ? :D
Sania 5908    
Blt tu durna(s)????????? Klausiu ar del to 1 yvertinai?
chzarija 5908    
kaip kas moka taip tas isreiskia savo mintis
Sania 5908    
as klausiu al del to yvertinai mano demotyvacija 1? kad paprasiau zmogaus nesireiksti su savo durnom mintim, nebent tegul paraso kazka protingo
chzarija 5908    
manau kad negalima drausti kazkam rasyti ar nerasyti, tam ir yra komentarai, kad visi juose pasireikstu. sorry :)
Sania 5908    
Del to yvertinai 1 ? :/
chzarija 5908    
tavo leidimo deja nereikia komentarams
Sania 5908    
Vyncai prasyciau taves cia nekomentuoti.
Heretic 5910    
:) tai gerai , nes man jau siurpas ima ...
Sania 5910    
Vincas čia tikrai neprieko. Čia paslėpta gilesnė mintis,susikaupk ir pamastyk.
Heretic 5910    
Vel apie vynca ? :D . Kurva man dabar visi demotyvatoriai su Vyncu asocijuojasi! :/
Grįžti į viršų