Ar dar pameni - kas esi?

2011.03.12 21:35 Sarunelis
  • 2
1
tevyne,lietuva,zmones,lietuviai


Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
demotyvacija gera, tik gaila, kad jau ne pirma ir ne antra karta deda
Grįžti į viršų