www.youtube.com/watch?v=1WlRcXIO5ik
Nučiuožtum? - Tik jeigu pačiuožtų stogas
Demo_katyte
5270
Anonimas
5274
siek tiek su kojom atsispiri ir GG
Anonimas
5274
italijos aqua world? man rodos kad jo
Anonimas
5274
Man tai nereiktu kad nuciuostu stogas ustektu ir bonkos XD
Anonimas
5275
O kur cia yra?
Anonimas
5275
Noreciau! :D
Skysius
5275
+dar kopeciom uzlipt reik :D
Geras_Iksas
5275
sitas geras tik reikia ora moket gaudyt :)
Anonimas
5275
#3 Į pabaigą kūnas nuo trinties įkaista ir kai trenkiesi į vandenį tai tiesiog lieka džiaugsmas, kad jis atgaivina. Jau nebejauti nei skausmo tada. :)
Anonimas
5275
Nuo pirmo čiuožyklos viršaus trečdalio iš paskos pradeda atsirasti gelsvo atspalvio vanduo. Šiek tiek toliau nei pusė nučiuožus- čiuožykla tepasi ruda juosta.
djfreaklt
5275
Bet, kad ir šlapiu vambzdžiu leidžias, bet gi jo pagreitis apie 6-8 m/s, tai užsitrenkimas biveik garantuotas, nesvarbu, kad y vandeny nusileidzia :D
Anonimas
5275
taigi vandeniu o ne sausu vamzdziu
Anonimas
5275
idomu ar neskauda , juk trintis
|

