#12 mentas jobanas
Šūdą tau, o ne internetą! - Su manim žaidi!
Anonimas
5127
Anonimas
5128
#10 Tave į maišą ir į upę... esi nieko vertas, šūdo gabale
Anonimas
5475
Mielas kaciukas=)
erika0120
5480
#18 durna demo..
Mantas15
5480
katina i sona ir kompas tampa laisvas
Makt
5481
Žaisi ar ne su tuo katinu, bet jo šūdas vis tiek bus.
Anonimas
5482
HA KEBABAS ANT KOMPO NUKRITO!
Anonimas
5483
Pas man katinukas irgi tikriausiai taip galvojo : D užlipdavo ant klaviatūros ir pradėdavo ekrane pelę gaudyti su letena : D
Monakiux
5484
Mielas katuks ^^.
Anonimas
5485
Fainulka:)))
Anonimas
5485
#10 o tave i maisa tuomet suspardyt ir tik tada i kaliuze...
Anonimas
5485
Gerulis : DDD
Anonimas
5485
i maisa ir i upe
Geras_Iksas
5485
in your face :D
Anonimas
5486
gauruotas
Anonimas
5486
Pukis murkuols
Anonimas
5486
#4 praleidai pora zodziu ; )))
Anonimas
5486
:-)):-)):-))
Anonimas
5486
''Suda tau, su manim zaidi'' Gaila to katino, save su sudu lygina..
Anonimas
5486
:D Tas "zaidi" juokingai cia nuskambejo.
Anonimas
5486
Jooo nerealiai fainas! Tiger- roar!!!!!
Anonimas
5486
Koks fainas! <3
|

