lora1351> yra geru :) taciau nera tobulu. Kaip ir merginu :)
|
|
|
Anonimas
5695
lora1351> yra geru :) taciau nera tobulu. Kaip ir merginu :)
Anonimas
5695
Kokia gera demo vadinas nera geru bicu nera.....
Anonimas
5695
Greta kiek tu gali nesamoningai komentuoti. Be ryšio tie tavo komentarai ir po kiekviena demotyvacija. Pailsek gal biski
gretagreat28
5695
Gerai darė :)
|