Jeigu nebematai dėl ko gyventi - Gyvenk, kad pamatytum

2010.07.29 Simona___
  • 82
5
Jeigu nebematai dėl ko gyventi







Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Ismokit demotyvacijas atskirt, kazkokiu sudu prideda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
ir vėl mergų pasiseilėjimai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
kad čia motyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
gera mintis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Labai jau verčianti susimatyti demotyvacija
Grįžti į viršų