Ot paradoksas.. - Veidas rudas, o rankos?

2010.05.11 21:32 Sjautjuljukas
  • 1
22
Ot paradoksas..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
20# kai ka ispirko blondine :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Ziaurus tas sjautjuljukas. Tikriausiai sau paneles nesugeba susirasti, tad ir stumia ant kitu :)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Sjautjuljukas cia idejo savo nuotrauka norejo isgirst ka apie ja mano .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Axuiena*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Sjautuljuk , tu ramink bazara vaikas, ok ? Axiena per laida , ane ? Ir isvis , apsiramink cia . :))
Sjautjuljukas 5888    
Nuostabu (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
spėju,kokios mergos nekenčia ar pavydi ir meta tokias foto,spėju ir tu sjautuliuke nekartą esi taip išsigrimavus,tik to galbūt nepastebėjai,bet ar yra reikalo dabar skelbti visai Lietuvai kas kaip pasidažė,po galais,sąžinės turėtum ir nejuokintum šiom savo demotyvacijom ,nes aš asmeniškai nieko iš to naudos nematau ir jokių gerų idėjų nepasisėmiau,net manau,kad pati esi ne kartą susimovus i...tad sorry,šiuo atveju apgailėtina esi tu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
net nereikejo ziuret kas idejo sia demo, ir taip buvo viskas asku, viena minti isikandusi, ir deda vis tokias pacias, geriau savo nuotrauka idetum, vista, tai irgi butu stumimo daugiau negu reikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
jau tikrai neranda prie ko prisikabinti :)) parodik save kaip atrodai tik tada apie kitus kalbek,ot kaip nemegstu tokiu zmoniu pavydi kad kitas grazesnis ir deda tokias nesamones :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
net ne rudas, o ryzas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
nesamone :) neberanda prie ko prisikabint
Sjautjuljukas 5890    
O kam? (:
journey 5890    
haha, išmok rašyt ;]]]]]]
Sjautjuljukas 5890    
Nenoriu labai traumuoti vienkiemiuose gyvenančiū atžalų (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
sudinas ar ne sudinas veidas,bet atkalciau ja (inlove)
journey 5890    
kur tu čia matai šūdiną veidą?:D
čia tik makiažas, jei šneki apie balerinas, tai jų dar nematei, kaip ir nematei dar baisesnių už šitą:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
nu joo, gaila tokių nigerių merginų...
Sjautjuljukas 5890    
Normali išvaizda, tai šūdu išteptas veidas? Na tada aš skrajojanti balerina (: Tiesiog kolekcionuoju klounes ir rodau moteriškosios giminės gėdą (:
journey 5890    
tu tiesiog pavydi mergaitei normalios išvaizdos, nes čia - dar ne blogiausias variantas : D
jau biški išpizdėjai :D
journey 5890    
o tu sjautuljuk mazjuk išmok dėt normalias demotyvacijas:D
Sjautjuljukas 5890    
Išmok taisyklingai rašyti ir išreikšti savo mintis. Tada pakalbėsim apie demotyvacijas (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
ar jus nebefailinkit su tokio demotyvacijoM ? :))))))))))))))
Grįžti į viršų