Rimtai... - Vaikai, kas su jumis darosi?

2012.01.14 SmirgeliS
  • 428
17
Rimtai...







Nuotraukos nėra
Anonimas 4883    
pas mus toksai vaikšciojo rajone. budamas ketvirtokas suaugusius visaip išvadindavo ir panasei. viena kart kazkas pagavo tai poto y sule pas draugely atejo su kaklo ytvaru daugiau nesikeikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5099    
kartais susinervuoji ir norisi nuspyrt kai kamuoli XP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5185    
nupyzdinta iš reddito ir dar lelelelelelelele
Ignassin 5199    
#12 Tai kad dar duodi kupron tai dar labiau rėkia, ir sako eis kažkam pasakys ir jų daugiau ateis :D Atsimenu, anksčiau jausdavom pagarbą vyresniem, o dabar reik žiūrėt, kad jaunesniem nepasimaišyt ant kelio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
RNG.LT geriausias samp serveris lietuvoje !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
as prisimenu, kad bijojau pro vyresnius praeiti, o dabar kas... Islepinti vaikai nx..... atskadyt tokius iki krauju....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5274    
90'ųjų vaikai, būdami dešimčia metų vyresni bijo naujojo amžiaus vaikų.
vincas 5274    
troll like lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5274    
primenu usrirove toki keleis metais uz mane mazesni 3m tai 5 uzpuole kai isdauziau tai nei 1 zodzio nepasako bet kai jie skraide
Nuotraukos nėra
Anonimas 5274    
Vaikai per daug bajeriu is neingago prisiziurejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5274    
bet tai tiesa , per daug laisves tiem maziams, pries savaite maziu gaja zukiais apsvaide. as tuos pasigavau gerai papurciau ir paleidau, po to ziuriu saukimas i teisma, istampe nervus belekaip ir dar 700lt baudos gavau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5274    
Bet grasindami mokome juos buti ziauriais juk jie is musu ir mokosi p.s. Daugiau nerasau tikios suprasit ka dar buciau parases.
Spameris 5275    
Reikia griežtai su jais, pasidarėm per daug draugiški. Jei eina koks trečiokas ir nenori pasitraukti - nustumk, jei raunasi - pagrasink, jei namuose jų neišauklėja tai mes išauklėsim.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5275    
Pamenu, prieina pirmokas/antrokas (man iki puses) ir sako:
-E tau palduoda lukyt?

Dar sveplas, bet jau rukyt nupirkt praso..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5275    
Sausio 13-oji (gal snaiperiai?)
youtube.com/watch?v=UjQ1iNISugU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5277    
Jo... Su šiuo nepasiginčisi...
Grįžti į viršų