Menininkas yra geras tik tada - kai žmonės supranta paveiksla taip, kaip jis norėjo, kad suprastų.

2010.05.24 15:51 SorrowAngel
  • 1
8
Menininkas yra geras tik tada







Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
o man tai čia paišalionė. niekada nesupratau ir nesuprasiu meno :D
SorrowAngel 5876    
Man patinka nieko neisivaizduoti, todel visada piesiu abstrakcijas. Man grazu ir be merginos portreto.
Veee 5876    
*spalvos
Veee 5876    
Vienas bruksnys man tam piesiny nepatinka, o siaip kazko dar truksta :) Bet svalvos gerai atrodo :)
Aspire 5876    
as irgi moters veida matau... grazus paveikslas, pasikabinciau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Merginos portreta matau :-S
SorrowAngel 5877    
#1 visai panasu i vaza
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
vaza :D
Grįžti į viršų