#13 taigi AŠ
Gyvenimas darosi sunkus? - Nebijok, tai reiškia Dievas bijo tavo progreso
melsk
5727
Anonimas
5728
Demotyvavo
Anonimas
5728
Kas tas Dievas?
Anonimas
5728
Labai teisingai #9 sneka, o jus patys nesusigaudot, taigi tylekit
Anonimas
5728
#10 Nesivelk išvis jeigu nesupranti apie ką šnekama
Anonimas
5728
9# nesivelk taip garsiai
Anonimas
5728
Tai gerai, čia priklauso nuo žmogaus, yra jis ar nėra, ką jis galvoja tai čia jo reikalas, aš pats juom dar neturėjau progos patikėti, bet paprasčiausiai nusišnekėta buvo, kokių įrodymų? Kasnors yra mires ir viską po to papasakojes kaip yra ištiesų?
Anonimas
5728
Ed, nereikia jokiu irdoymu, pats turi suvokti, kad jo nera
Anonimas
5728
#6 Ir kaip tai įrodyta, bukuti?
Anonimas
5728
Tai, kad nera to dievo. senai irodyta..
myndez
5728
nusisvaigta apie Dieva...
melsk
5728
nė velnio nebijau Jūsų progresų.
erikaslt
5728
tiesa
RYBA
5728
joooo :)
|

