Gyvenimas darosi sunkus? - Nebijok, tai reiškia Dievas bijo tavo progreso

2010.10.21 SoulsMurder
  • 44
14
sunkus, gyvenimas







melsk 5727    
#13 taigi AŠ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Demotyvavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Kas tas Dievas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Labai teisingai #9 sneka, o jus patys nesusigaudot, taigi tylekit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#10 Nesivelk išvis jeigu nesupranti apie ką šnekama
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
9# nesivelk taip garsiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Tai gerai, čia priklauso nuo žmogaus, yra jis ar nėra, ką jis galvoja tai čia jo reikalas, aš pats juom dar neturėjau progos patikėti, bet paprasčiausiai nusišnekėta buvo, kokių įrodymų? Kasnors yra mires ir viską po to papasakojes kaip yra ištiesų?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Ed, nereikia jokiu irdoymu, pats turi suvokti, kad jo nera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#6 Ir kaip tai įrodyta, bukuti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Tai, kad nera to dievo. senai irodyta..
Nuotraukos nėra
myndez 5728    
nusisvaigta apie Dieva...
melsk 5728    
nė velnio nebijau Jūsų progresų.
erikaslt 5728    
tiesa
RYBA 5728    
joooo :)
Grįžti į viršų