#13 taigi AŠ
Gyvenimas darosi sunkus? - Nebijok, tai reiškia Dievas bijo tavo progreso
melsk
5726
Anonimas
5727
Demotyvavo
Anonimas
5727
Kas tas Dievas?
Anonimas
5727
Labai teisingai #9 sneka, o jus patys nesusigaudot, taigi tylekit
Anonimas
5727
#10 Nesivelk išvis jeigu nesupranti apie ką šnekama
Anonimas
5727
9# nesivelk taip garsiai
Anonimas
5727
Tai gerai, čia priklauso nuo žmogaus, yra jis ar nėra, ką jis galvoja tai čia jo reikalas, aš pats juom dar neturėjau progos patikėti, bet paprasčiausiai nusišnekėta buvo, kokių įrodymų? Kasnors yra mires ir viską po to papasakojes kaip yra ištiesų?
Anonimas
5727
Ed, nereikia jokiu irdoymu, pats turi suvokti, kad jo nera
Anonimas
5727
#6 Ir kaip tai įrodyta, bukuti?
Anonimas
5727
Tai, kad nera to dievo. senai irodyta..
myndez
5727
nusisvaigta apie Dieva...
melsk
5727
nė velnio nebijau Jūsų progresų.
erikaslt
5727
tiesa
RYBA
5727
joooo :)
|

