kada lietuviai nustos ant visų stumt? ;)
Lietuva 1: 3 Ispanija - nevykėliai tie ispanai...
Anonimas
5349
Anonimas
5556
Tik lietuviai gali kur tokias demo...
Anonimas
5560
#11 o kodel cia turi buti futbolas o ne krepsinis ? :D
Anonimas
5563
vapšė lietuva fultbole šūdo krūva,taip ,kad galit čia neverkt
Anonimas
5564
Tai cia tame ir esme kad mums px ant tos pirmos demotivacijos. Nevaidinkit cia kapitonu...
Anonimas
5564
fail'as o ne demotyvacija. kas jau kas bet lietuviu rinktine nera nevykeliai
Anonimas
5564
Lietuva nugales Lichtensteina, vadinasi, taps nevykele?
Anonimas
5564
uz tokia demo ir kojas sulauzyt gali...
Anonimas
5564
Cmon, kam taip ziauriai apie lietuva :D o siaip tai tikrai lietuviai turetu dziaugtis tuo macu, nes pries pasaulio cemionus zaide tikrai gerai
Anonimas
5564
ispanai geriausi
Anonimas
5565
DOminykas> kad jis tiesa pasake. Mes 3 imusem (2 i savo vartus) jie 1
Anonimas
5565
bet du ivarcius patys isimusem sau tai 1-1
Fainuole
5565
Tai kad dar pakankamai normaliai suzaidem. :D nesam mes nevykeliai... Tikrai geriau 1:3 nei 0:3 :D
|

