Lietuva 1: 3 Ispanija - nevykėliai tie ispanai...

2011.03.30 Spunkyz
  • 212
15
futbolas,ispanija,lietuva,nevykeliai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
kada lietuviai nustos ant visų stumt? ;)
Spunkyz 5555    
#13 nejau ispanai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Tik lietuviai gali kur tokias demo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
#11 o kodel cia turi buti futbolas o ne krepsinis ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
vapšė lietuva fultbole šūdo krūva,taip ,kad galit čia neverkt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Tai cia tame ir esme kad mums px ant tos pirmos demotivacijos. Nevaidinkit cia kapitonu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
fail'as o ne demotyvacija. kas jau kas bet lietuviu rinktine nera nevykeliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Lietuva nugales Lichtensteina, vadinasi, taps nevykele?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
uz tokia demo ir kojas sulauzyt gali...
Spunkyz 5564    
nestumiu, rungtynes tikrai gražios buvo. kaip prieš čempionus, labai neblogai sužaidėm. relaaaxinkiit.;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Cmon, kam taip ziauriai apie lietuva :D o siaip tai tikrai lietuviai turetu dziaugtis tuo macu, nes pries pasaulio cemionus zaide tikrai gerai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
ispanai geriausi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
DOminykas> kad jis tiesa pasake. Mes 3 imusem (2 i savo vartus) jie 1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
bet du ivarcius patys isimusem sau tai 1-1
Nuotraukos nėra
Fainuole 5565    
Tai kad dar pakankamai normaliai suzaidem. :D nesam mes nevykeliai... Tikrai geriau 1:3 nei 0:3 :D
Grįžti į viršų