Jeigu mano ašara - būtų verta nors vieno cento,dabar aš būčiau milijonierė.

2010.10.13 18:27 Svajotoja
  • 6
5
Jeigu mano ašara







Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
As tai ubage likciau ;D
kiki17 5730    
#2 svajotoja :D he matosi
Spameris 5733    
Jei mano šūdai būtų verti bent po čyriką už vieną, dabar būčiau milijonierius.
Nuotraukos nėra
Svajotoja 5733    
Suklydai. :)
semtex 5733    
Dabar tu butum EMO...
Grįžti į viršų