nosis tai tikrai skalpelio gavus jei cia tas pats zmogus. antra ir paskutine foto paziurekit..
Gyvename tokiais laikais - Kai nežinome, ką parsivedame į namus
Geras_Iksas
5471
Anonimas
5471
Bet tai kokia graži čuvas :D
Anonimas
5473
nu pize ,toks bajeris man nutiktu tai butu vienu japaske maziau ant sitos zemes
Anonimas
5473
Cia siaip skirtingi zmones i lupas pasiziurekit mergos ir bico, tada suprasit...
Anonimas
5473
nebutinai retarted, gal koks sesiametis raso
XII
5473
#1 are you retarded?
kristal
5473
Siaubas :D Vaikinai būkIt budrūs :D
Anonimas
5473
Cia netaip sudetos photo, obvious kad is vyro i merga cia..
|

