Žiema šalta tik tiems, - kurie neturi šiltų prisiminimų.

2011.02.19 10:08 Tancetuc
  • 1
3
ziema,sniegas,prisiminimai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
man kazkaip atrodo kad cia noras pavaizduot perkeltine prasme? nes nelabai pazistu tokiu zmoniu kurie nesala lauke kai tokie salciai visas dienas istisai.
Vendigo 5606    
haha
Nuotraukos nėra
Arniuks 5606    
tai prisipazinkit kam nesalta?
duosiu darbu lauke padirbt ,uz atlygi.
Grįžti į viršų