#6 Įrodymų prašyčiau. Ir racionalių, o ne "as pasymeldzeu ir man padeja devulis"
Atgaila - Ar tikrai nuoširdžiai atgailaujate už savo poelgius?
Anonimas
4917
anonimas
5316
#6 jei ir yra tas Dievas tai męs prieš jį ne vergai, kad klauptumėmes
Anonimas
5369
O kas čia žiauraus, kai mėsgalius arba tas nesąmoningas demo, alauž prievartavimą reikia kai ką nukirsti, tai tada p99hui
Mr.Troll
5369
#6 Tavo isivaizduojamas draugas yra ISIVAIZDUOJAMAS.
Anonimas
5369
#6 Dievo nera
Anonimas
5369
#2 ne prieš Bažnyčia, ir ne prieš kunigą, o prieš Dievą :)
Rocknroll
5369
me gusta
Anonimas
5370
Kodel ji nusimovus kelnes
Anonimas
5370
#2 va cia poziuris protingu zmoniu, 100% pritariu
Anonimas
5370
Atgailauti? UZ ka? Klauptis pries kazkokia baznycia? Aciu, ne. AS jiems nevergas, as turiu savo galva ir ji dar sugeba galvoti.
Anonimas
5370
Kodel as matau jos uzpakali
|

