Atgaila - Ar tikrai nuoširdžiai atgailaujate už savo poelgius?

2011.10.15 Taute
  • 11
11
Atgaila







Nuotraukos nėra
Anonimas 4917    
#6 Įrodymų prašyčiau. Ir racionalių, o ne "as pasymeldzeu ir man padeja devulis"
anonimas 5316    
#6 jei ir yra tas Dievas tai męs prieš jį ne vergai, kad klauptumėmes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5369    
O kas čia žiauraus, kai mėsgalius arba tas nesąmoningas demo, alauž prievartavimą reikia kai ką nukirsti, tai tada p99hui
Mr.Troll 5369    
#6 Tavo isivaizduojamas draugas yra ISIVAIZDUOJAMAS.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5369    
#6 Dievo nera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5369    
#2 ne prieš Bažnyčia, ir ne prieš kunigą, o prieš Dievą :)
Rocknroll 5369    
me gusta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5370    
Kodel ji nusimovus kelnes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5370    
#2 va cia poziuris protingu zmoniu, 100% pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5370    
Atgailauti? UZ ka? Klauptis pries kazkokia baznycia? Aciu, ne. AS jiems nevergas, as turiu savo galva ir ji dar sugeba galvoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5370    
Kodel as matau jos uzpakali
Grįžti į viršų