Gerai,kad ne spyri i kakta :) o tikrai manau nepakenktu.:)
Gavau nuo tėčio...
Anonimas
5167
Anonimas
5356
man tewas vetoj laikrodzio padowonotu airsoft o tau spiri i sikna nebloga
Anonimas
5356
#6 , eik pakvepuot grynu oru,jei net tokiu dalyku nebegali suprasti..:) cia patarimas,kuris manau tau i nauda..
Anonimas
5357
:DFDDDrolexa
Anonimas
5357
cia tipo laikrodi gawo nuo tecio?
Geras_Iksas
5357
prasileido biski bachuras :D
XciclonX
5357
Žiūrint koks tas mušimas, pateisinama jeigu gauna per užpakalį už blogą elgesį, bet kai girtas tėvas grįžęs siautėja tai čia nieko gero. Viskas turi būti su saiku, o čia jau velniai žino ką turėjo padaryti, kad šitaip gautų.
XciclonX
5357
Žiūrint koks tas mušimas, pateisinama jeigu gauna per užpakalį už blogą elgesį, bet kai girtas tėvas grįžęs siautėja tai čia nieko gero. Viskas turi būti su saiku, o čia jau velniai žino ką turėjo padaryti, kad šitaip gautų.
anonimas
5357
siandieniniams vaikams tikrai reikia nuo tecio gauti gal baigtusi visi mandrumai
Spameris
5357
Nu žinot dabar mielkai tokie išnaglėję, kad geriau tegu kartais gauna.
|

