Gavau nuo tėčio...

2011.10.26 Taute
  • 44
10
Gavau nuo tėčio...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5168    
Gerai,kad ne spyri i kakta :) o tikrai manau nepakenktu.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5357    
man tewas vetoj laikrodzio padowonotu airsoft o tau spiri i sikna nebloga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5357    
#6 , eik pakvepuot grynu oru,jei net tokiu dalyku nebegali suprasti..:) cia patarimas,kuris manau tau i nauda..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5357    
:DFDDDrolexa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
cia tipo laikrodi gawo nuo tecio?
Geras_Iksas 5358    
prasileido biski bachuras :D
XciclonX 5358    
Žiūrint koks tas mušimas, pateisinama jeigu gauna per užpakalį už blogą elgesį, bet kai girtas tėvas grįžęs siautėja tai čia nieko gero. Viskas turi būti su saiku, o čia jau velniai žino ką turėjo padaryti, kad šitaip gautų.
XciclonX 5358    
Žiūrint koks tas mušimas, pateisinama jeigu gauna per užpakalį už blogą elgesį, bet kai girtas tėvas grįžęs siautėja tai čia nieko gero. Viskas turi būti su saiku, o čia jau velniai žino ką turėjo padaryti, kad šitaip gautų.
anonimas 5358    
siandieniniams vaikams tikrai reikia nuo tecio gauti gal baigtusi visi mandrumai
Spameris 5358    
Nu žinot dabar mielkai tokie išnaglėję, kad geriau tegu kartais gauna.
Grįžti į viršų