atsimenu -_-
Jei tu tai prisimeni - Esi maladiec
Anonimas
5267
Anonimas
5268
Aš vis dar šitą turiu <3
Anonimas
5270
Kaip pasiilgau šito!! :D
Anonimas
5270
as neturejau :d
Anonimas
5270
Kažka biški pamenu apie šita žaislą, bet prisiminimai blankus :)
forever-alone
5270
as losdavau ji pas draugus, o pats tokio niekada neturejau, nors lb norejau :(
Anonimas
5270
As cheatindavau ir pasiimdavau uz apacios prie pat magnetuko :D
grytute7
5270
Mėgstamiausias žaidimas buvo :D Kažkada neseniai parduotuvėj pamačiau ir taip užsinorėjau sužaist... Namie visus kampus išnaršiau kol suradau :D
Anonimas
5271
prisimenu :D
Anonimas
5272
jei as tai neprisimenu as vyras
|

