Jei tu tai prisimeni - Esi maladiec

2012.01.23 Taute
  • 228
10
Jei tu tai prisimeni







Nuotraukos nėra
Anonimas 5264    
atsimenu -_-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5265    
Aš vis dar šitą turiu <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5267    
Kaip pasiilgau šito!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5267    
as neturejau :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5267    
Kažka biški pamenu apie šita žaislą, bet prisiminimai blankus :)
forever-alone 5267    
as losdavau ji pas draugus, o pats tokio niekada neturejau, nors lb norejau :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5267    
As cheatindavau ir pasiimdavau uz apacios prie pat magnetuko :D
grytute7 5267    
Mėgstamiausias žaidimas buvo :D Kažkada neseniai parduotuvėj pamačiau ir taip užsinorėjau sužaist... Namie visus kampus išnaršiau kol suradau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5268    
prisimenu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
jei as tai neprisimenu as vyras
Grįžti į viršų