atsimenu -_-
Jei tu tai prisimeni - Esi maladiec
Anonimas
5264
Anonimas
5265
Aš vis dar šitą turiu <3
Anonimas
5267
Kaip pasiilgau šito!! :D
Anonimas
5267
as neturejau :d
Anonimas
5267
Kažka biški pamenu apie šita žaislą, bet prisiminimai blankus :)
forever-alone
5267
as losdavau ji pas draugus, o pats tokio niekada neturejau, nors lb norejau :(
Anonimas
5267
As cheatindavau ir pasiimdavau uz apacios prie pat magnetuko :D
grytute7
5267
Mėgstamiausias žaidimas buvo :D Kažkada neseniai parduotuvėj pamačiau ir taip užsinorėjau sužaist... Namie visus kampus išnaršiau kol suradau :D
Anonimas
5268
prisimenu :D
Anonimas
5269
jei as tai neprisimenu as vyras
|

