Nustok - Save apgaudinėti

2011.10.10 Taute
  • 253
10
Nustok







Nuotraukos nėra
Anonimas 5109    
cia jis ir yra pasikele ir is karto demotyvaciju kurt xD
Nuotraukos nėra
Edvass 5206    
Jis ir nuveikė! Sukūrė daugiau nesamoningų demotyvacijų :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5373    
#7 epic.............fail.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5373    
aš tai kompo neturiu. Ir čia ne prikolas. Prisijungiau dbr per tel.
Mr.Troll 5373    
#5 Jei nemoki stumt, tai varyk miegot, vaike :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5374    
jei užvėliau tai ginčykis, aš tai einu mygt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5374    
jei užvėliau tai ginčykis, aš tai einu mygt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5374    
#2 ką tik užvėlei ginčą, pilnybe tu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5374    
Mr. Troll, kaip atkakliai tu stengiesi sulaukti pripažinimo savo tariamai taikliais komentarais. Ir tave nervina, oi nervina, nes nepavyksta užvesti diskusijos, ginčo, pjautynių... Tuštybės įsikūnijimas tu
Mr.Troll 5374    
Ir jis, kaip kompiuteristas, gaus didesni atlyginima, nei jus, nevykeliai.
Grįžti į viršų