cia jis ir yra pasikele ir is karto demotyvaciju kurt xD
Nustok - Save apgaudinėti
Anonimas
5109
Edvass
5206
Jis ir nuveikė! Sukūrė daugiau nesamoningų demotyvacijų :)
Anonimas
5373
#7 epic.............fail.....
Anonimas
5373
aš tai kompo neturiu. Ir čia ne prikolas. Prisijungiau dbr per tel.
Mr.Troll
5373
#5 Jei nemoki stumt, tai varyk miegot, vaike :D
Anonimas
5374
jei užvėliau tai ginčykis, aš tai einu mygt
Anonimas
5374
jei užvėliau tai ginčykis, aš tai einu mygt
Anonimas
5374
#2 ką tik užvėlei ginčą, pilnybe tu :D
Anonimas
5374
Mr. Troll, kaip atkakliai tu stengiesi sulaukti pripažinimo savo tariamai taikliais komentarais. Ir tave nervina, oi nervina, nes nepavyksta užvesti diskusijos, ginčo, pjautynių... Tuštybės įsikūnijimas tu
Mr.Troll
5374
Ir jis, kaip kompiuteristas, gaus didesni atlyginima, nei jus, nevykeliai.
|

