#6 Ir kam mum apsimesti tavim, dvasios ubage?
Turtai - Tai sakai pinigai negali nupirkti laimės?
Anonimas
5379
anonimas
5379
man uztenka 5Lt ant bambalio alaus ir laimingas as jau
Anonimas
5379
ale kooookie tustukai jus esat.... bent jau apsimestumet gerais zmogeliais
Anonimas
5379
O demo pavaiksliukas cia siejasi su tekstu? nes as cia jokiu laimes sasaju nuotrauku nematau...
Anonimas
5379
vergai nevergai bet kokie nahui jausmai gyvenimui netinka,
Anonimas
5379
ko negali padaryti mazi ponigai, ta gali - dideli, o cia nevapaliokit vergai jus mieli mano apie kazkokias dvasines vertybes:D
Anonimas
5379
Dar ir kaip gali nupirkti laime. Pinigai viska gali. Nori masinos, namo, vilos, gero maisto, draugu, mergu? Pinigai pades!!! Na o jei nori meiles, reikia biski daugiau pinigu duot ir viskas. Pinigai padaro zmogu laiminga. Juk maloniau bendrauti su turtuoliu, nei ubagu.
Anonimas
5379
tie kas sako ne, tai arba tusti kazkokie dvasios ubagai arba siaip nemoka dziaugtis gyvenimu
|

