Geriausias - galvosūkių žurnalas pasaulyje

2011.12.04 TheDemotivator
  • 137
39
geriausias, galvosukiu, zurnalas, pasaulyje







Nuotraukos nėra
Anonimas 5226    
hahahahaha!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5302    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5302    
chemija sunkiau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5305    
Juk cia fizika pats geriausias dalykas pasaulyje! :)
TheDemotivator 5308    
#34 jokis (sutrumpintai Jokubas) - mano klasiokas, o domas irgi. Siaip cia jie nesamoniu prirasinejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
kas tas jokis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
cj pats autorius prirase komentaru ir stumia ant jokio ir domo :D
TheDemotivator 5309    
bl joki ir domai nerasinekit nesamoniu! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5309    
Septintos klases sunkesnis zymei galiu garantuoti as jums nes ten tokiu nesamoniu yra...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5309    
Alo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5309    
Kas skaito tas lopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5309    
Komentarai tai pyzdec
Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
tomai? joki? petrai? antanai? juozai? rimai? domai? mykolai? mindaugai? karoli? erikai? lukai? mariau? romai? jurgi? ieva? karina? kotryna? dovile? iveta? agne? karolina? greta? ingrida?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
Ale rimtai "Jokis" skamba ka suo koks :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
Karoce prikolas cia paskaicius komentarus.. Cia klase ar gimine susirase komentaruose po demo? Tomas, Domas dar suprantu bet Jokis? Cia suns vardas ar kaip? Paaiskinkit jus man nes nesusigaudau kas?kur?kaip? Ir kurejui klausimas: is kokios tu mokyklos? Nes as pats 10-tokas ir mano klasej yra Tomas ir Domas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
:D tomai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
bet palyginti su aukstesne klase nieko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
jo kitais metais bus vargo su sita knyga
TheDemotivator 5311    
#20 Joki? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
Su 11-likta ir 12-likta klase čia juokas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
domai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
Joki?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
#12 zjbs mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
maladec tomai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
Bloga man jau nuo jo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
mano vadovelis ble
TheDemotivator 5313    
#12 Jokubai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5313    
jo jau supratau nes aš dešimtokas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5313    
#2 what ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5313    
jo geras sitas , visi desimtokai supras o kiti ir iskeiks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5313    
paziurekit 11 klases kursa >.<, bet man px 10 iseina is fizikos ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5313    
Kas nori tas supranta (MOKOSI) o kam px tas ir nesupranta
Murcielago 5313    
lengva. vat chemijos vadoveli galejo idet...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5313    
#1 tavo smegenys susiktos
MagicianGirl116 5313    
Atsiverskit 11, ten dar geresnis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5314    
KAS MOKOSI TAM LENGVA [KAIP IR MAN]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5314    
nesunku, maziau sedekit prie pc kandziulnykai. Eikit i lauka ir bus aisku viskas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5314    
Taško atvaizdas susidaro ten, kur susikerta bent 2 iš taško išėję spinduliai arba jų tęsiniai. Jiegu susikerta spinduliai, atvaizdas vadinamas tikruoju. Jeigu susikerta tęsiniai, atvaizdas vadinamas menomuoju.
Kritimo kampas alfa tai kamas tarp kritusio spindulio ir statmens paviršiaus, spindulio kritmo taškė.
Atspindžio kampas beta tia kampas tarp atsispindėjusio spindulio ir statmens paviršiui spindulio kritimo taške.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5314    
nu nah,kaip tik db ant stalo guli sita susikta knyga >.<
Grįžti į viršų