O jeigu kažką praradai tokio, nuo ko priklausė tavo ateitis?
Kai visko netenkama, - dar lieka ateitis.
Anonimas
5276
Anonimas
5277
Jeigu dar turi ateitį, reiškias ne viską praradai...
coliuke_
5278
Not bad :)
|

